wrozka
Jeżeli skupisz zbyt wiele uwagi na aspekcie negatywnym, możesz coś stracić. Przykładaj więcej uwagi do strony pozytywnej, a wtedy zyskasz... Osho

Wróżka Gauri - wróżka Milik

Jeśli potrzebujesz wróżby lub porady zadzwoń: 708 588 261
Minuta połączenia kosztuje tylko 3,69zł.


Skoro tutaj jesteś, to na pewno chcesz dowiedzieć się czegoś o mnie.
Mam na imię Grażyna i jestem tak zwaną wróżką pokoleniową. Pochodzę z miasta Milik , z rodziny, w której tradycje wrózbiarskie były przekazywane od pokoleń. Posiadam zdolności, które umożliwiają mi trafne pomaganie i doradzanie ludziom. Często pokazuję jaką drogę obrać w życiu, jak odnaleźć swoje ukryte talenty, niemniej jednak moją specjalizacją jest doradztwo miłosne. W tematach związanych z miłością moja intuicja działa najlepiej i już po krótkim spojrzeniu na fotografię jestem w stanie ocenić czy dana osoba jest odpowiednim partnerem dla Ciebie.

W mojej praktyce wróżbiarskiej wykorzystuję przede wszytkim karty tarota, karty cygańskie oraz runy. Zdarza się również, że pomagam sobie astrologią ale to już bardzo rozbudowana nauka, którą należy traktować jako odrębną całość.

Szczególnie bliska jako wróżce jest mi filozofia Wschodu, dzięki której nauczyłam się wielu rzeczy - przede wszystkim szerszego spojrzenia na życie. Dzięki naukom Mistrzów Wschodu, w przeciwieństwie do mojej babci i matki zajmuję się wyłącznie białą magia, za sprawą której można tylko pomóc drugiemu człowiekowi, nie krzywdząc przy tym nikogo obok. W odróżnieniu od innych rytuały białej magii odprawiam jedynie za niewielki datek. Nieważne są dla mnie pieniądze, gdyż robię to z chęci pomocy drugiemu człowiekowi. Sądzę, że tylko takie postępowanie jest godne prawdziwej wróżki. Jeśli pragniesz skorzystać z mojej pomocy lub dowiedzieć się czegoś więcej to zapraszam do kontaktu:708 588 261.

Średnia ocena: 96

Wróżka Gauri - wróżka Milik , horoskopy, tarot Milik , runy, karty cygańskie - Regulamin