Urok miłosny - czy warto odprawiać rytuały miłosne?


Miłość sprawia, że świat się kręci, jak mówi przysłowie, i więcej uroków magicznych jest rzucanych w sprawach sercowych niż w jakimkolwiek innym celu. Ponieważ emocje są jednym z kluczowych składników magii, logiczne jest, że rytuały miłosne będą jednymi z najpotężniejszych ze wszystkich. Silne uczucia mogą jednak czasami powodować zamieszanie lub wytrącić Cię z równowagi. Dlatego zachowaj szczególną ostrożność podczas wykonywania zaklęć miłosnych i nie pozwól, by serce rządziło Twoją głową. Zdefiniuj, czego chcesz jaki jest Twój powód, aby wykonać rytuał miłosny? Czy próbujesz przyciągnąć nowego romantycznego partnera? Szukasz bratniej duszy? Masz nadzieję na ponowne rozpalenie iskry w istniejącym związku? Im bardziej konkretny możesz być, tym większe szanse na sukces. Pamiętaj, że głównym celem zaklęcia miłosnego nie jest sprawienie, by ktoś się w Tobie zakochał. Jego celem jest zrównoważenie Twojej własnej energii, abyś przyciągnął partnera, który jest dla Ciebie odpowiedni. Związek jest wynikiem interakcji dwojga ludzi, dwóch indywidualnych sił - yin i yang - które łączą się, tworząc sumę większą niż ich części.

Rytuał na powrót do miłości.

Można by pomyśleć, że to powinno być łatwe, ale dla wielu ludzi nie jest. Na twoje wyobrażenia mogą wpływać oczekiwania rodziny, przyjaciół lub kultury, w której żyjesz. Twoje wyobrażenia o idealnym partnerze mogą być uwarunkowane przez telewizję i filmy, książki i czasopisma oraz wszelkiego rodzaju stereotypy społeczne, a także przez nieświadome archetypy. Najprawdopodobniej Twoje wyobrażenia na temat związków i tego, czego oczekujesz od partnera, bardzo różnią się od wyobrażeń, jakie miała Twoja babcia. Nawet Ty i Twój najlepszy przyjaciel możecie nie być zgodni co do tego, co stanowi dobry związek.

Twoja lista życzeń zanim zaczniesz odprawiać uroki miłosne

Akt stworzenia tej listy skłoni Cię do prawdziwego myślenia o swoich potrzebach, pragnieniach, nadziejach i priorytetach, do włożenia energii i intencji w proces manifestacji Twoich celów. W pewnym sensie twoja lista staje się jak silny urok miłosny magicznerytualy.pl/najsilniejszy-urok-milosny-czarna-magia/ ponieważ wyrażasz swoje intencje - co chcesz znaleźć w partnerze - i skupiasz swój umysł na osiągnięciu tych celów. Twoja lista może być tak długa i szczegółowa, jak tylko zechcesz. Kiedy piszesz swoją listę, pamiętaj, aby wyrażać swoje pragnienia w pozytywny sposób i w czasie teraźniejszym. Oto kilka przykładów: Mam teraz partnera, który mnie szanuje i ceni. Mogę ufać mojemu partnerowi i polegać na nim zawsze i w każdej sytuacji. Mój partner i ja wspieramy i zachęcamy się nawzajem do realizacji swoich celów. Mój partner i ja mamy wspólną ścieżkę duchową. Mój partner i ja mamy wiele wspólnych zainteresowań i cieszymy się wzajemnie swoim towarzystwem. towarzystwo.

Mam teraz partnera, który chce i jest w stanie wejść ze mną w zaangażowane, pełne miłości, pierwotne partnerstwo. Bądź konkretny. Rozważ każdy aspekt. Uwzględnij wszystkie podstawy. Możesz poprosić zaufanego przyjaciela o przeczytanie listy i przekazanie informacji zwrotnych, aby niczego nie przeoczyć. Pewna kobieta sporządziła długą i szczegółową listę miłosną, na której opisała wszystkie cechy, jakich szukała u partnera. Wkrótce potem spotkała mężczyznę swoich marzeń. Niestety, był on już żonaty z kimś innym, o czym zapomniała wspomnieć na swojej liście miłosnej. Zanim znajdziesz odpowiedniego dla siebie partnera, musisz pokochać siebie. Brzmi to dość prosto, ale wielu ludzi dorastało w przekonaniu, że nie są siebie warci, nie są wystarczająco atrakcyjni lub inteligentni, i w ten sposób zmniejszają swoje szanse na nawiązanie zdrowych, szczęśliwych związków. Więc zanim zaczniesz odczyniać zaklęcia miłosne, poświęć trochę czasu na odkrycie swoich przekonań na temat samego siebie.

Wróżka Gauri - wróżby, horoskopy, tarot, runy, karty cygańskie - Mapa Strony - Regulamin